| andrey663 a întrebat:

Am un calculator mai vechi de prin 2006(nu va radetilaughing ) si merge foarte greu.Am windows SP2 si nu stiu ce sa-i fac ca sa meraga mai bine.Imi puteti spune niste sugestii?

6 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Poti folosi programul TuneUp Utilities si iti arata ce trebuie sa-ti faci la pc sa se imbunatateasca, fie face defragmentare, fie reinstalezi windows-ul tongue

| Niiiicu a răspuns:

Trebuie sa pui windowsulhappy

| Me2 a răspuns:

Reinstaleaza windows, dar daca ai un PC slab, aduna niste bani (1.000 ron ) si ai un PC petru office destul de bun

| andrey663 explică:

Multumesc de sugestii.Dar eu la 13 ani nu stiu ma bag sa schimb windowsul si mai ales componente.

| Aniquel a răspuns:

Arunca-l.

Răspuns utilizator avertizat