| andreeamitoi a întrebat:

Am un calculator (unitatea de la LG). Recent, am avut calculatorul la reparat si i-a fost pus windows 7 ( pana acum am avut pe el numai Windows XP) si nu stiu cum sa ii pornesc wirelessul. Imi spune ca nu este pornit capabilitatea de a cauta retele wi-fi. de regula stiu la laptopuri ca exista un buton sau o combinatie de taste, dar la calculator nu cunosc. ma poate ajuta cineva?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea You Suck!rolling on the floor)) laughing))

| IT4Ever a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca esti un taran cu 4 clase frate..nu ai respect pentru o femeie si apropo nu toti is omniscienti ca tinewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru IT4Ever):

laughing tu demonstrezi ca esti genul ala de barbat care e tinut sub papuc si pupa femeia in cur toata ziua ca sa se simta bine.

| IT4Ever a răspuns (pentru anonim_4396):

Am doar bunul simt cauta in dictionar ce inseamna aia macho-ule

| IT4Ever a răspuns:

Drivere de wireless ai instalate?

| andreeamitoi explică (pentru IT4Ever):

Nu, acum am observat ca nu mi-au fost instalate la reparat. Cunosti vreo sursa de unde pot lua driverele respective? Multumesc indiferent de raspuns happy

| IT4Ever a răspuns (pentru andreeamitoi):

Daca imi zici ce model de laptop este o sa iti dau link de download happy

| andreeamitoi explică (pentru IT4Ever):

Nu este laptop, este calculator cu unitate. imediat ce descopar iti spun!

| IT4Ever a răspuns (pentru andreeamitoi):

Ok atunci descarca driver easy si scaneza cu el...ce iti apare acolo despre wireless descarca si instaleaza

| andreeamitoi explică (pentru IT4Ever):

Mersi mult de tot de ajutor!

| IT4Ever a răspuns (pentru andreeamitoi):

Cu placere happy