| nice67 a întrebat:

am un card care l-am parolat cand il aveam in tel iar acesta s-a stricat. L-am introdus in alt tel dar nu-l citeste...
Stiti cumva ce sa-i fac sa recuperez datele dupa el?
Funda!

4 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Ai incercat sa il bagi in calculator poate ti-l citeste, daca nu nu mai ai ce ii face.

| nice67 explică (pentru Pufffx):

Nu-l citeste l-am introdus cu USB-ul si cu adaptorul dar nimic... macar sa-l fac sa mearga chiar cu riscul sa pierd datele.

| Pufffx a răspuns (pentru nice67):

Daca nu il citeste nici calculatoru nici alt telefon du-te cu el la un service de telefone gasesti in moll destule si iti vor spune cei de acolo daca mai e bun. Cat Gb are?

| nice67 explică (pentru Pufffx):

1Gb, nu e mare, dar datele...