| DEADEND a întrebat:

am un card de memorie de 4 GB iar dupa ce l-am formatat si am pus niste fisiere pe el si dupa ce il pun in telefon si ma uit in foldere le gasesc goale fara nimic in ele si prima litera a folderului este schimbata intr-un "μ" si cand il bag iar pe calculator si ma uit imi arata aceleasi foldere, tot goale si prima litera a folderului este S dar cu caciulita intoarsa deasupra.Am formatat de vreo 10 ori si am repetat pasii, am copiat din nou fisierele pe card si cand l-am scos putin din portul usb si l-am rebagat arata ca si atunci dupa ce l-am bagat inapoi in pc dupa ce m-am uitat pe el de pe telefon.Am incercat si alte cititoare de card dar nu merge.Am incercat sa transfer prin cablul usb dar nu mi se conecteaza,nu imi arata nimic la pc,nici USB Device Not Recognized,am incercat si alte cabluri USB,tot degeaba,doar mi se incarca dar nu imi arata nimic pe pc, chiar si daca am USB debugging activat.Ce este de facut pentru a rezolva aceste probleme? Mentionez ca am ca telefon Samsung Galaxy Ace Style.

1 răspuns:
| Heureuse a răspuns:

Normal ar trebui sa meargă, dar mai încearcă sa il formatezi o data poate functionează. Poate fi si cardul defect.