| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont de facebook pe care l-am facut de mult si nu am mai intrat pe el cativa ani pentru ca mi-am facut alta si eu acum vreau sa sterg acel cont de facebook dar mi-am uitat e-mail si parola de la el si nu stiu ce sa fac? Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| TheKingBacca a răspuns:

Nu ai cum sa-l stergi, eventual stiu ca inainte pe email puteai sa-l stergi, asa ca intra pe email si cauta primul email de la Facebook, acolo vei putea anula contul. Daca nu ai asa ceva, nu ai cum.