| adrianbestboy98 a întrebat:

am un cont pe yahoo(acelasi mail il folosesc si la Facebook) si am folosit mai mult gMail iar acum am vrut sa imi mai accesez e-mailul de la yahoo dar nu mai stiu parola si am dat sa o recuperez dar imi cere un numar de telefon problema este ca acela este numarul meu vechi iar contractul a fost reziliat dar inca am cartela numai ca nu mai am deloc semnal pe ea deci nu mai pot primi mesaje exista vreo alta alternativa sa recuperez parola de la yahoo?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai facut mail-ul puteai pune ca recuperare un nr. de telefon plus o alta adresa de yahoo...deci aveai 2 posibilitati.Cum tu ai si gmail si mail, ai poate ai legat intre ele macar adrese de recuperare una cu alta, nu doar numarul de telefon.

| adrianbestboy98 explică (pentru anonim_4396):

Il am de 16 ani pe atunci nu era optiunea asta