| DrakoGGaming a întrebat:

Am un del inspiron 3537 si as vrea sa conectez un microfon la el (mentionez ca are un singur jack de 3.55) problema este ca odata ce introduc microfonul nu il detecteaza deloc si il utilizeaza tot pe al lui, cel incorporat.Ce pot face? Multumesc

Răspuns Câştigător
| deedlebag001 a răspuns:

Apai, mufa aia ii doar de casti, fara microfon, fii atent cum poti face. te duci la Auchan/Flanco/etc si cauti placa audio cu usb.si acolo o sa ai si pentru casti, si pentru microfon.o instalezi si dupa nu o sa mai ai probleme.