| anonim_4396 a întrebat:

Am un frate mai mare care e plecat in Anglia si am vorbit cu el pe net sa imi aduca un smartphone nou nout si sa fie de calitate superioara, uitati specificatiile telefonului meu dorit.

Marca: Samsung, Sony sau Lenovo

Cartela: Single sau nano-SIM

Display: Super AMOLED cu tocuhscreen, 5.1 inch

Rezolutie: 1440 x 2560

Android: 6.0 Marshmallow upgradare pana la 7.0 Nougat

Procesor: Octa-Core

Memorie: 32 GB cu card de pana la 256 GB

Camera: 9 sau 12 MP

Micro USB: 2.0

Browser: HTML 5

Baterie: 3000 MAh

Vreau sa-l folosesc la net, Youtube, jocuri si bineinteles la apeluri telefonice, astept parerile voastre, cel mai bun raspuns primeste o funda.

Răspuns Câştigător
| Nesemnat a răspuns:

Samsung A5 (2017)

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Lasa breh timpeniile cu adusul din UK. Crezi ca acolo umbla ciinii cu covrigi in coada? Rezolutia aia iti suge bateria de numa-numa si vizual nu distingi diferenta fata de full HD. Uite aici, lejer - http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_647665.html?wid=11

| Xenoverse a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu nu am incredere in marca asta, nici nu am auzit de asa ceva.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xenoverse):

Ai incredere in Samsung, de aia stii sigur ca fac telefoane care sar in aer.

| Xenoverse a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Si acum detin un smartphone marca Samsung, si nu sare in aer happy happy

| Xenoverse a răspuns:

Am uitat de rami sa fie ram de 4 GB

| Nesemnat a răspuns:

Buget?

| Xenoverse a răspuns (pentru Nesemnat):

Cam la 2.500 lei, sper ca nu e mult

| LinxCont a răspuns (pentru Xenoverse):

Amoledul e prezent mai mult pe telefoanele Samsung si luand in considerare si restul specificatiilor, telefonul ar trebui sa fie http://altex.ro/smartphone-samsung-galaxy-s7-32gb-gold

| Nesemnat a răspuns (pentru Xenoverse):

Samsung A5 (2017)