| alexandruandy a întrebat:

am un galaxy mini2 si extraoptiunea de loialitate cu 3 euro si cica am web'n'walk nelimitat cum activez web'n'walku funda cel mai explicit si care va merge!

2 răspunsuri:
| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Pai tai facut extraoptiunea cu 3 euro care blbla bla se activeaza pe baza web'n'walku ai inteles

| mario1234 a răspuns:

Pai uite cum e :trimiti un sms cu textul "A WNW" la numarul 969(e gratis) pentru a folosi serviciul, iar pentru optiune trimiti un mesaj gratuit cu textul "A ABO" la numarul 969 si urmand apoi instructiunile primite prin sms. Sper ca o sa reusesti.