| DaViDs240302 a întrebat:

Am un Galaxy S6 si daca vreau sa fac update la android 6.0 zice ca au fost instalate cele mai recente actualizari, dar eu tot android 5.1.1 am, si am gasit o modalitate de a-i face update cu ajutorul unei aplicatii Odin de pe un PC. Stiti cumva daca imi pierd garantia dupa aceasta procedura?

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

NU-ti afecteaza garantia pentru ca aceasta metoda este oficiala si aprobata de Samsung (este si metoda lor folosita in service-urile lor) Daca vrei si un tutorial complet, uite aici.
http://romicaprihor.blogspot.ro/......ow-pe.html
Eu tot cu metoda asta i-am facut la s6-le meu.

1 răspuns:
| Rommeo a răspuns:

Mersi, si ma mucur ca team putut ajuta.