| andy2000 a întrebat:

am un iPhone 3G, si am bagat 3Euro credit si am activat oferta cu 250MB.Si vreau sa intru pe "m.facebook.com" si intra, imi fac contul si cand intru, stau 5 sec si apoi ma da la meniul principal, de ce?

1 răspuns:
| AlexCraescu a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/community/question/?id=10152166880200018

Sper ca te ajuta blogul de mai sus. Pe scurt, se pare ca e o pb cu MAC OS pe care il are 3GS. Este prea putin compatibil cu FB. Se pare ca abia de la 4.3 incepe cat de cat sa mearga. Oricum, in locul tau mi-as schimba telefonul daca fb e prea important si as lua ceva mai nou sau mi-as schimba reteaua de socializare :)