| Ralu216 a întrebat:

Am un iPhone 3G.si am instalat iTunes. dar problema este ca nu stiu sa umblu cu elstraight facebig grin adica nu stiu cum sa pun muzica pe el.sau jocurichatterbox. Pleasee Help!big grin Dau funditabatting eyelashes:* >Msbig grin

Răspuns Câştigător
| reluMS13 a răspuns:

Foarte simplu prima; copiezi muzica in itune la categoria music din stanga sus, doi :dupa ce ai conectat iphonul iti va aparea tot in stanga sus iphonul tau si dai clik pe el, trei:dupa ce intri in iphonul tau iti vor aparea mai multe mai multe categori si intri la music, patru:si acolo le selectezi tu pe cele mai recente adaugate si dupa dai sincronizare este mai in jos dreapta si astepti putin pana ce le copiaza si e gata [asa se procedeaza si cu filmele], urmatoarea problema este cu aplicatiile si jocurile care nu le poti copia pur si simplu, aplicatiile necesita un cont si cu plata etc este mai bine sa pe iei direct de pe internetul telefonului, numai sa ai grija pe unde umbli ca eu i-am stricat softul facand niste prosti, daca nu te descurci mai bine lasate lipsit

3 răspunsuri:
| tpuguru a răspuns:

Si atunci ce nu stii?

| Ralu216 explică:

Pai am instalat itunes. dar nu stiu cum sa pun muzica pe el.il deschid.si de acolo nu mai stiu ce sa mai faclaughing

| razvanel121 a răspuns:

Cu cablu de date