| Ozgur_EzuThebest_1998 a întrebat:

Am un iphone 4 cu gevey sim aveam iOs 4.3.3 inainte si de curiozitate am dat update prin iTunes la 6.1 si acum imi aleg tara limba dar scrie Niciun Sim Daca fac asta Untethered Jailbreak si unlock iOS 6.1 imi iese ceva? Sau trebuie sa ma duc la service cu el. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Mai fa asa si altadat.Nu mai ai cei face tu singur. Poti sa cauti cit vrei tu nul poti activa.Treb sa mergi la un service dar te va costa ceva bani buni.Cauta la raspunsurile mele de pe aici si afli mai multe.Am dat raspunsuri la aceasta intrebare asa ca nu mai repet.Bafta.