| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Am un Iphone 4s pe care l-am spart acum cateva luni, inca funcționeaza perfect doar ca e spart geamul acela (butonul şi display-ul sunt neatinse) credeți că aş putea sa cumpar un ecran nou de pe olx/okazii/lajumate.ro şi să ma duc la un service cu el sa mi-l faca? Daca da cunoaşteți unul prin Braşov şi să îmi spuneți cam cat m-ar costa? Mulțumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Daca te duci intr-un service calumea gasesti si iti da si garantie.

2 răspunsuri:
| Costy_Regele_1991 explică (pentru SorinTudor):

Banuiesc ca nu se mai gasesc ecrane in magazine nu?

| donarcostica a răspuns:

Intrebare e, mai merita?