| Neata_Marius_1994 a întrebat:

am un Iphone 5s nou cumparat de nici o luna si cand apas cu degetul pe logoul Apple de pe spate si putin mai jos, cam pe la mijlocul telefonului, se aude un zgomot. E ceva normal, la voi se aude? Si am citit pe net ca 5s se aude foarte tare mi nu se pare chiar asa ceva wow, nici in cast, i nici fara. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce zgomot se aude? Ca doar nu o avea cooler ca la pc.

| ToNi1ToNy a răspuns:

Depinde, daca atunci cand apeși pe mijlocul ecranului se aude acel zgomot se poate sa fie folia de la display sau folia pe care e lipita bateria

| Neata_Marius_1994 explică (pentru ToNi1ToNy):

Nu ecranul, cand apas pe spatele telefonului pe logoul Apple si chiar si mai jos pe partea bateriei se aude un zgomot...crezi ca e ceva normal?