| Geanina1895 a întrebat:

Am un laptop ACER Aspire E-531 si vreau sa il reformatez si sa imi pun windows 7 de 32 de biti.Problema este ca nu stiu ce drivere sa ii pun.Am pe un site driverele pentru laptopul acesta doar ca sunt mai multe pentru VGA sau sau Wireless si nu stiu daca trebuie unul de acolo sau toate.Acesta este linkul site-ului:http: //driver-laptop-acer.blogspot.ro/2013/08/driver-acer-asp ire-e1-531.html Sper sa ma puteti lamuri.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La VGA le instalezi pe amandoua, Preferabil PHYSX la Nvidia! Laptopul are 2 placi video, sau nu stii pe ce ai dat banii...
La Wireless vezi ca scrie pe eticheta de pe spatele laptopului ce marca e! Atheros, Intel, etc!

| h3llboy666 a răspuns:

Dupa ce instalezi windows 7 intrii pe net si decarci driver booster. Dai scanare cu el si iti gaseste el toate driverele care trebuie instalate. Deci scanare, update all si restart pc.