| Turian_Edi_1963 a întrebat:

Am un laptop Acer si am instalat windows vista pe el. De cand am acest windows nu imi mai merge wifi! Imi apare ca am internet dar cand deschid internet explorar imi spune sa verific conexiunea la net! Se poate face ceva?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| emilian2001d a răspuns:

Da! Schimba Windows-ul. Vista e unul dintre cele mai proaste iar Microsoft a incecat sa mai lucreze la Windows Vista.
Iti recomand Win 10 pentru ca e super usor de folosit si este cel mai nou. Nam avut nici o problema cu el.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

E facut doat pentru windows 10, 8.1 atat