| andyyy11 a întrebat:

am un laptop Asus, am bagat windows xp sp2, am instalat toate driverele, dintre care si Intel proset wireless connection utility, il instalez frumos ii dau refresh imi gaseste netul care il am, dau sa ma conectez, imi cere parola, si cand o bag imi zice Chech Su validation failed for the pinenterez. acum intrebarea ar fi, cum sa rezolv problema asta? precizez ca pe telefon merge si pe compiuterul mare merge, va rog mult, si va dau si funda

2 răspunsuri:
| GeorgeLeonte a răspuns:

Instalezi Windows 7! XP e mort.

| andyyy11 explică (pentru GeorgeLeonte):

As fi instalat windows 7, dar laptop-ul e slab si merge greu.