| Denis2017 a întrebat:

am un laptop ASUS K50AB si am o problema ca nu pot instala Windows Vista/7/8/10, Windows XP se poate instala daca dau F7 la drivers, pot instala si orice Linux.
Problema e ca-mi da eroarea 0x000000A5, las si o poza mai jos:
http://imgur.com/a/fxtsv
Spuneti-mi va rog ce pot sa-i fac sa pot instala...

2 răspunsuri:
| Annonnymus005 a răspuns:

Https://www.heidoc.net/......nload-tool Descarca asta,prin acest program descarci orice Windows,original,neactivat bineinteles dar sunt originale. In loc sa le descarci de pe net, sa cauti, programul asta practic face toata treaba, ia Windows-urile de pe digitalriver, 100% originale, Descarca de aici Windows 10:Redstone 2 si vezu daca merge. Funda?

| Denis2017 explică (pentru Annonnymus005):

Ce funda ca nu merge.