| swordfish a întrebat:

Am un laptop Asus seria X52J si in descrierile de la Altex eu stiu ca ziceau ca are chipset de le Nvidia 310m de 1Gb si am si abtipild pe laptop cu nvidia 310m dar mie nu imi apare decat Intel HD Graphics oriunde a-s intra.
Aveti vreo idea de la ce sa fie?
Daca mai are cineva Asus din seria X52J va rog sa va imi ziceti daca aveti sau nu chipsetul acela de la nvidia.

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Cauta driverul pentru placa ta video pe net si instaleaza-l, apoi o sa-ti apara la specificatii

| vladalex40 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Eu am un CD cu diferite chestii care l-am primit cand mi-am luat laptopul. Poate acolo se afla driverele si daca le instalezi s-ar putea sa iti apare.Nu am incercat inca deoarece am windows 7 pe 32 bit si pe CD scrie ca suporta doar 64 bit.