| sebibeowolf a întrebat:

Am un laptop ASUS X552V la care am reinstalat windows-ul 7(32 biti). Intrebarea mea este de unde descarc si eu toate driverele(inclusiv conectarea la retea) pentru functionarea acestuia.Nu am cd-ul cu drivere dar daca sunt pe undeva le pot descarca pe desktop.Multumesc anticipat si bineinteles funda.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Descarci driverii de aici : http://www.asus.com/ro/Notebooks_Ultrabooks/X552VL/HelpDesk_Download/
Selectezi din acea lista sistemul tau de operare pe 32 biti si descarci driverii.

| sebibeowolf explică (pentru Jipa95):

Nu reusesc sub nici-o forma.

3 răspunsuri:
| SashaB a răspuns:

Scri pe google download slimdriver il descarci si il instalezi dupa aceea iti ia el singur driverele!

| GhiciCine a răspuns:

Pe site-ul producatorului, acolo o sa le gasesti sigur. Intrii si alegi modelul si ce iti mai cere pe-acolo.