| Mircea23592071 a întrebat:

am un laptop bun și de curând l.am dus la service și i.a pus alt Windows, iar laptopul de aprinde greu e ca un Black screen with cursor doar că se aprinde după jumă de oră după ce am apăsat butonul de in/off.Are Windows 8 activat de ei, eu am un Windows 7 profesional pe un CD, sa ii pun Windows 7 sau exista o posibilitate sa îi repar?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pune Window 7, daca ai o versiune curata, fara erori sau alti virusi.

| octav005 a răspuns:

Pune o versiune de windows 7. ce specificatii are laptopul? poate nu ai suficenta memorie RAM

Răspuns utilizator avertizat