| MYK3 a întrebat:

Am un laptop cu bluetooth (am bagat driverul corect) si cand vreau sa trimit un folder imi scrie "You cannot send folders using 'Send To Bluetooth'
Copy or drag-and-drop the folder using Bluetooth Neighborhood"
Am incercat cum zice acolo adica am deschis folderul cu telefonul si am pus acolo folderul si cand sa se copieze imi zice
"Incorrent permissions"
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

In afara de driver, ai nevoie de modulul bluetooth.adica acest modul este un fel de pen drive care se introduce intr-un port usb. fara acesta nu se poate trimite fisiere prin bluetooth.

| MYK3 explică (pentru supermdmario):

Pai el are bluetooth'ul inauntre ca altfel nu puteam instala driverul si este activat

| supermdmario a răspuns (pentru MYK3):

Da-mi voie sa te contrazic, nu ai dreptate.este adevarat ca are un adaptor bluetooth preinstalat, dar, in afara de acesta, ai nevoie si de acel modul despre care spuneam. acesta se cumpara separat.

| MYK3 explică (pentru supermdmario):

Pai inainte am trimis si am primit fisiere la greu eu nu am un adaptop cumparat! il are cu tot din fabrica cum il ai la un telefon

| supermdmario a răspuns (pentru MYK3):

Atunci reseteaza sistemul la setarile din fabrica

| MYK3 explică (pentru supermdmario):

Cum? am windows xp (zi-mi siti dau funda)

| supermdmario a răspuns (pentru MYK3):

Vizioneaza videotutorialul acesta: http://www.videotutorial.ro/? p=2744
ai grija ca iti trebuie cd-ul cu toate driverele pentru xp.si mai intai fa back up la fisierele de pe partitia c, pe o alta partitie.

| MYK3 explică (pentru supermdmario):

Oo pai nu fac asa ca asa mai bine bag iar windowsul dar iti dau funda petru ca macar ai incercatwinking

| supermdmario a răspuns (pentru MYK3):

Daca tot veri sa reinstalezi windowsul, iti sugerez sa cauti un windows 7 ultimate, pe net. si sa-l instalezi, pentru ca asa vei avea update la toate driverele din pc.binenteles,trebuie mai intai sa-l activezi.eu am unul foarte lite.adica usor, nu consuma multe resurse, e foarte rapid.l-am modificat eu.

| MYK3 explică (pentru supermdmario):

Neah, la windows nu poti modifica codul... am sa aleg ceva din familia UNIX (cred ca linux)