| MotoKatâr a întrebat:

Am un laptop de la Fujitsu-Computers Siemens, cu Windows 7 Ultimate. As vrea sa resetez Windows-ul, adică sa-l aduc la setările din fabrica.Am încercat de mai multe ori sa fac chestia asta dar vad ca nu am reușit. Am umblat și în setări și în tot felul și tot n-am găsit ca sa-l aduc la setările din fabrica. Dacă știe cineva cum pot face as fi foarte recunoscător.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se face resetare ca la telefoane. Stergi si pui altul sau dezinstalezi ce softuri ai instalat si apoi cureti registri cu Ccleaner.

| gelu1970 a răspuns:

Spui ca ai 7 ultimate. deci nu cred ca ai o licenta OEM si ca urmare nu ai o partitie recovery
in cazul w7 trebuie sa formatezi folosind dvd de windows sau stick usb, dupa caz.

| georgianasiiulia a răspuns:

Nu mai ai ce face du-te schimati windowsul. Eu iti recomand windows 10. Este cel mai bun windows dupa parerea mea.