| TƎD a întrebat:

Am un laptop Dell Inspiron 5520 si am o problema cu wireless-ul.Prima oara cand l-am configurat(avea linux) mergea perfect, dar de cand am pus windows 8 nici nu detecteaza vreo retea wireless.Pe windows 7 internetutl nu merge nici macar cu cablu.Am intrat in device manager si am gasit `` Network Controller``, dar nu pot sa gasesc vreun driver pentru el.In dreptul lui apare un semn galben cu semnul exclamarii.Am descarcat multe drivere de la Dell si nici pana acum nu am rezolvat problema.Ma poate ajuta cineva?
EDIT:In acest moment folosesc windows 8 si internetul merge doar cu cablu(tot nu gaseste vreo retea wireless).

1 răspuns:
| Tagaso a răspuns:

Descarcă WiFi Profile Manager.