| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop HP 15-g011sq si am pe el instalat windows 7 ultimate pe 64 biti si vreau sa fac un upgrade la windows 8.1 tot pe 64 biti, urmatoarele specificatii.

Procesor: AMD Quad Core A8-6410
Memorie: 4 GB DDR 3
HDD: 1 TB
Placa Video: AMD Radeon HD 8570M

Se merita sa fac acest pas de la W7 la 8.1 astept raspunsuri.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te refreai la Windows 10, da? big grin

| Xenoverse a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, eu spuneam de 8.1 nu 10.

| anonim_4396 explică (pentru Xenoverse):

De ce porcaria aia?

| Xenoverse a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce e porcarie? spune-mi ce in neregula cu acest windows?

| anonim_4396 explică (pentru Xenoverse):

Daca vrei sa te misti repede, multi-tasking nu ai sa reusesti.
E o versiune mai proasta de Windows 10, faci ce vrei.

| TeRogLasama a răspuns:

Lasa frate winows 7 ca daca dai upgrade ai posibilitatea de a se bloca cand instalezi winows 8.1 si sa strici windows.ul.