| apocalipso1994 a întrebat:

Am un laptop Hp destul de bun. In descriere scrie care 4 boxe +un subufar dar seaud decat 2. daca intru la configurare box imi apar doar 2. Stie cineva de ce? Multumesc

4 răspunsuri:
| EkToR a răspuns:

Am avut si eu problema asta la un sistem uitate daca ai un buton pro pe sistem sau daca ai telecomanda la el (o sa vezi ca merg toate 5)
Mai e o varianta sa cumperi niste cabluri si gata.

| K0sti a răspuns:

Olele, i-auzi laptop cu boxe si "subufar"...visezi?

| apocalipso1994 explică (pentru K0sti):

Alea din care difuzeaza sunetul ce crezi ca sunt? Nave spatiale? Nu sunt boxe, indiferent ca e laptop, desktop sau telefon ...tot boxe are. Mai mici mai mari, una sau mai multe tot boxe sunt.

| K0sti a răspuns (pentru apocalipso1994):

Difuzoare, nu boxe!