| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Toshiba, acesta cand ascult muzica la difuzoarele lui se opreste sunetul la tot si trebuie sa dau calculatorul pe sleep si s-al pornesc iar ca sa isi revina sunetul, este ceva ciudat dar ma enerveaza cand ascult muzica sa nu mai mearga sunetul.Cand vorbesc pe skype la fel opreste sunetul si trebuie sa il fac eu sa mearga.
Ce ar trebui sa ii fac?

1 răspuns:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Ai vriusi, incearca sa il scanezi cu avast sau eset, sau reinstaleaza windows!
Bafta!
daca nici asta nu merge incearca sa iei Adobe flash player!
Succes!