| alecuelis0020 a întrebat:

Am un laptop TOSHIBA c660-1cd si am o mare problema la el, vreau sa-i reinstalez windows-ul la el si nu-mi apar partitiile, nici C, nici D.Ce este de facut? Va multumesc foarte mult daca ma puteti ajuta si sper sa se gaseasca un raspuns prealabil la aceasta intrebare.

Răspuns Câştigător
| GeoMax a răspuns:

Elis scuze ca nu am raspuns mai devreme. eu lucrez si la pc nu stau prea mult.
scrie ce sistem operativ ai acum si ce sistem operativ vrei sa instalezi. am inteles ca vrei sa reinstalezi windows. care e? 7, 8, 10?
de asemenea, dvd-ul sau stick-ul cu windows l-ai mai folosit si a functionat sau e prima data?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hardul logic, in bios apare hardul:?

| alecuelis0020 explică (pentru RAY):

Da, am spus si mai devreme, daca vreti iti zic si numele. Exista macar o rezolvare?

| gelu1970 a răspuns:

Intra in bios si vezi daca hdd e recunoscut.

| alecuelis0020 explică (pentru gelu1970):

Da este!

| alecuelis0020 explică (pentru gelu1970):

Ce este de facut acum?

| alecuelis0020 explică (pentru GeoMax):

Va multumesc tuturor ca vreti sa-mi indindeti o mana de ajutor. Vreau sa bag windows 7 pe el, windows-ul meu merge desigur, am instalat la vreo 3-4 calculatoare, problema asta nu am mai intalnit-o niciodata pana acum ce as putea face?

| GeoMax a răspuns (pentru alecuelis0020):

Elis scuze ca nu am raspuns mai devreme. eu lucrez si la pc nu stau prea mult.
scrie ce sistem operativ ai acum si ce sistem operativ vrei sa instalezi. am inteles ca vrei sa reinstalezi windows. care e? 7, 8, 10?
de asemenea, dvd-ul sau stick-ul cu windows l-ai mai folosit si a functionat sau e prima data?

| GeoMax a răspuns:

Daca vrei sa instalezi windows 7 are acest bug de a nu vedea partitiile
Deci daca ai win piratat ia altul eu asa am rezolvat si eu am avut aceeasi problema daca vrei iti dau link la un windows sa faci burn pe cd ok?