| eusuntcipi a întrebat:

Am un laptop Toshiba Satelitte Pro L650. Problema la el e ca nu ii mai merge tastatura, doar câteva taste. L-am dus la un GSM si nu i-a facut nimic deoarece au zis ca nu au găsit tastatura. Atunci când îl deschid face un sunet puternic, iar după se oprește. După vreo 10 minute începe să scoată iar un sunet care cică "ma avertizează că nu functioneaza tastatura". Ei bine, eu m-am uitat la mai multe video-uri pe Youtube și am prins ideea ca nu e greu sa schimbi o tastatura la un laptop. Am găsit pe EMAG o tastatura pentru laptop-ul meu si ma gândeam sa o comand ca sa il repar eu. Credeti ca as putea schimba eu tastatura si sa scap de acel sunet? Cel de la GSM asta mi-a zis, ca după ce e tastatura schimbată, nu mai scoate sunetul. Eu zic ca as putea sa o schimb. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Ionut231312 a răspuns:

Avand in vedere ca nu ai mai facut asta pana acum, nu-ti recomand.