| WolfInstinct a întrebat:

Am un Lenovo IdeaTab A1000 si mi s-a blocat intr-un mod ciudat : Am intrat pe un joc, l-am lasat pana a intrat in modul standby... dupa ce am incercat sa il deschid. s-a facut ecranul ca si cum ar fi inchis doar ca putin luminos, Acum nu mai pot face nimic cu el, Bateria era 50%+ si nu se putea inchide din cauza bateriei, Va rog ajutati-ma happy

2 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Un reset, sa revina la setarile din fabrica. Vezi daca face la fel dupa reset, daca face la fel....cred ca vrea service; sa speram ca gresesc!

| AlecuAlex a răspuns:

Cand inchizi stinge toate aplicatiile ( tine apasat pe tasta home si stingele) iar in caz ca se blocheaza scoate-i bateria sau las-o sa se descarce la minim. si fii mai atent cu ce jocuri te joci. poate is prea mari...