| UpSideDownSix a întrebat:

am un microfon tracer screamer si nu stiu cum sa ii fac setarile pentru a filma gaming si altele.
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Ionut231312 a răspuns:

Am avut si eu microfonul ala si crede-ma, nu se aude bine orice setare i-ai face.In schimb, am cumparat niste casti de la genesis la 100 de lei( resuse de la 200) si au un microfon impecabil, deci iti recomand sa iti dai microfonul inapoi si sa iei ceva putin mai calitativ, mai ales daca vrei sa filmezi pentru ca nimeni nu s-ar uita la cineva caruia ii bazaie microfonul.

| UpSideDownSix explică (pentru Ionut231312):

Am un program cu care pot reduce din bazait dar imi poti sa imi spui cum sa-l fac sa se aude cand filmez?

| PainTech a răspuns (pentru UpSideDownSix):

Pai, daca ai un program precum audacity, poti inregistra vocea pe alt canal fata de cel de gameplay. Asta o sa iti ofere si o libertate mai mare la editare.