| antzzzz a întrebat:

Am un modem HG 658 si din 5 in 5 minute se stinge becul WAN si apoi becul INTERNET iar internetul nu mai merge.Am sunat la cei de la romtelecom si mi-a schimbat modemul cu unul la fel si tot asa face.
Mentionez ca nu ma pricep la setari sau la modemuri. Care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| UnTipMisto a răspuns:

Mai suna odată si anunțai ca reziliezi contactul cu ei. In mod normal ar trebui sa întrebe motivul. După ce le explici in 24 de ore vor rezolva problema.

| antzzzz explică (pentru UnTipMisto):

Am sunat la ei si mi-au rezolvat problema.Multumesc

| UnTipMisto a răspuns (pentru antzzzz):

Ma bucur ca ai putut rezolva.