| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 3110 clasic si se restarteaza cand incerc sa il aprind, se restarteaza de 3 ori iar dupa aceea nu se mai aprinde. Vreau sa instalez softul din nou, dar problema este ca telefonul trebuie sa fie aprins cand instalez un nou soft.Imi spune si mie cineva alta solutie pentru instalarea softului cand este telefonul inchis? ca de aprins nu merge.Si mici prin Nokia ovi si pc suite nu merge.Multumesc!

1 răspuns:
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Salut! Trebuie sa mergi cu el la service pentru ca acolo iti face telefonul pe loc si nu costa foarte mult.Succes. Funda?