| madalin1008 a întrebat:

am un Nokia 500 si nu imi merge netul de pe cartela de la Vodafone in aplicatii ( cum ar fi mozilla, messenger, facebook ). acestea merg doar daca sunt conectat la o retea wifi. ce as putea face pentru a merge netul.

2 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Verifica setarile de internet sau suna la serviciul clienti si solicita setari noi

| AlecPuiucGabriebj123 a răspuns:

1.Este WI-FI 2. daca ai WI-Fi trebuie sa te conectezi si sa stai in apropierea antenei cadenu vei fi in afara ariei de acoperire. Daca nu merge nici așa acceseaza info.ori suna la servici clienti.