| Adisoo09 a întrebat:

am un Nokia 5228 si i-am actualizat softu si dupa actualizare imi apare pe ecran un cursor si se deblocheaza de pe acel cursor si as vrea sa se deblocheaza ca inainte de actualizare de la butonul din partea dreapta si eu nu stiu cum sa fac. daca stie cineva va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| ADITZA0708 a răspuns:

Pai Nu trebuia sa actualizezi softul Eu am un Nokia C3 si i-am actualizat softul si se misca in reluare acum du-te in:

Setari>Rest.setari fabrica> Si alege toate sau cum iti aprare la tine Mult Succesbig grin Funda?