| Robeert98 a întrebat:

Am un Nokia C3-01 (Touch&Type) si am intampinat o problema : am facut schimb de casti cu un coleg pentru ca lui nu i se auzea bine in castile lui. Am bagat castile noi in telefon, au mers, le-am scos, iar cad sa le bag din nou, telefonul nu le mai detecta. Am incercat sa bag si alte casti de pe la colegi, nu mi-a detectat nici una. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Danyelutzu_Yo_1997 a răspuns:

Dul cel mai bine la un gsm service pentru a descoperi problema si a remediao!