| Kingston3 a întrebat:

Am un Nokia C3 de vreo saptamana si se descarca foarte repede ce pot sa-i fac ca sa tina bateria?

Răspuns Câştigător
| radutherap a răspuns:

Deci trebuie sa il tii 12 ore la rand cum a zis afyy ori te duci la Orange, Vodafone, cosmote sau de unde l-ai luat si zii sa-ti dea o baterie facuta deja sa tine si zii ca nu stii cum faci te el te va pune sa vii peste 3 zile si gta si mie mi s-a intamplat la iphone 4s

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sa te rogi mai mult! Misterioase sunt caile domnului

| kiddutssa a răspuns:

Daca nu l-ai incarcat cum trebuie la inceput( asa cum zice si afyy mai jos) singura modalitate e sa cumperi o baterie noua pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie inlocuita; posibil sa fi avut ghinionul ca unul din cele 5 elemente sa fi cedat.Numai bine.

| mihaituneup a răspuns:

Cumpara alta e singura sansa tongue

| Andreia98 a răspuns:

Atunci cand l.ai luat, trebuia sa.l lasi 12 ore la incarcat,de trei ori la rand. daca nu ai facut asta, incearca acum, daca nu.mergi de unde l.ai luat si explica.i persoanei de acolo care e problema.

| Biia5tar a răspuns:

Tine`l la incarcat pana se incarc la maxim. Si ai grija sa nu-l folosesti intr`unawinking :X