| LoveIsLove4Ever a întrebat:

am un Nokia Lumia 520 RM-914 si azi i-am facut update la Windows Phone 10. este telefonul bunicii mele si cand a auzit ca WP 10 a aparut a crezut ca-i va merge My Talking Tom mai bine, in realitate are niste bug-uri incredibile pe 520. Am instalat acelasi soft si pe Nokia Lumia 630 care imi apartine. eu unul sunt relativ multumit de el cu exceptia faptului ca daca am al 2-lea sim conectat la retea primul nu va mai trimite mesaje si conexiunea 3G nu functioneaza. pe 630 am decis sa mai astept dar pe 520 vreau sa fac downgrade dar aplicatia celor de la Microsoft nici nu se deschide pe laptopul meu. aveti idee de o metoda de a-i face downgrade la WP 8.1?

2 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Poti doar cu Windows Phone Recovery Tool sau, daca nu iti merge, cu Lumia Software Recovery Tool.
Le gasesti pe ambele aici: https://www.microsoft.com/......uport/faq/

| LoveIsLove4Ever explică (pentru itextrat):

Niciunul nu vrea sa porneasca sad toate imi spun acelasi lucru. eroare cu stopped working inainte sa porneasca