| PoWeR14 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 535 Dual Sim care are o problema legata de Magazin, adica nu pot descarca nici un fel de aplicatie deoarece imi spune ca ""Familia mea nu este configurata si ca trebuie sa o configurez"" am incercat sa urmez posii dar tot nu merge ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Lel. pe bune...
ia familia si conecteaz-o prin portul USB la PC ar trebui sa se instaleze driverele atomat

sau

ai raspunsul aici

https://www.microsoft.com/......pport/faq/

| DariusSergiu a răspuns:

Resetează telefonul iar când se deschide completează toate câmpurile necesare happy

| PoWeR14 explică (pentru DariusSergiu):

Am facut asta si degeaba