| AqCoX a întrebat:

Am un Notebook Asus x54l-sx006d si as vrea sa stiu daca pot sa schimb componentele din el! Intreb pentru ca din cate am auzit la unele poti si la altele nu! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

HDD, memoriile ram, procesorul, le poti schimba, nu si placa video care este lipita pe placa de baza, iar daca vrei o placa video mai performanta trebuie sa iei cu tot cu placa de baza.

| AqCoX explică (pentru Jipa95):

Multumesc mult! placa video cu tot cu placa de baza ai idee unde pot gasi?

| Jipa95 a răspuns (pentru AqCoX):

Un service specializat exclusiv pentru laptop-uri, nu se gaseste foarte usor pe net.

| AqCoX explică (pentru Jipa95):

Mersi mult!