| xGamerZ212 a întrebat:

am un ovibook s1500 cu 4 gb ram si i3, nu stiu daca e buna placa video e un Intel hd graphic 3000... ce jocuri mi ar merge? am avut euro truck 1 si imi face un lag infernal, dau funda.Si inca ceva,placa video se poate schimba la acest laptop nu e dedicata, nu stiu prea multe despre laptop uri.

Răspuns Câştigător
| Raduku14 a răspuns:

Nu se poate schimba din pacate placa la un laptop, daca nu vine cu placa dedicata. SI nici placa dedicata nu poti sa o schimbi.
Leptopurile nu sunt pentru jocuri. Sau foarte putine cu placa dedicata. Intel HD Graphic 3000 e placa video foarte slaba. dar ETS 1 Ar trebui sa-ti mearga destul de ok. Depinde ce windows ai. Bafta! Pc-ul e mai bun pentru gaming.

1 răspuns: