| Andrəi a întrebat:

Am un paysafe din Germania dar nu am cum sa-l folosesc in Romania, ma poate ajuta cineva? As vrea sa-i bag intr-un site de pariuri

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa! Abia esti clasa a 10-a, deci nu ai inca 18 ani impliniti, fiind ilegal sa joci la pariuri, sau la orice joc de noroc.

| Andrəi explică (pentru Violleta2022):

Pai atunci ce pot sa fac cu paysafe ul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrəi):

Il daruiesti celor din Germania sau il arunci, ca nu poti face nimic cu el in Romania.

| zilog a răspuns:

Lipseștete o să ai ghinion! Eu sunt medim si clar văzător așa că îti prezic că dacă bagi bani la pariuri. Când o să tragi linie peste 5 ani și o să faci calculul câți bani ai băgat și câți bani ai câștigat
si o să fii cinstit cu tine
o să îți dai seama că ai pierdut în medie bani de un apartament / an

| Andrəi explică (pentru zilog):

Sunt 50 de lei, voiam sa i depun si sa i retrag, dar nu pot

| zilog a răspuns (pentru Andrəi):

Nu am timp să ofer consultanță gratuită!
Cumpără-ți de 500 lei mâncare care nu expiră niciodată și pune-o în beci pentru timpuri grele
îti garantez că o să te consideri mult mai câștigat de cât dacă ai avea 1 milion de banknote de plastic care nu pot fi mâncate!

Ia miere de albine, orez, măsline, amsii sărate, pește uscat, sare, apă, pesment, mălai, făină, grâu, vin, pălincă,
și conserve care nu expiră
mai ia niste carne afumata si pune-o intr-un borcan cu untură la păstrat!
Apoi toarnă o cistenră de ciment peste ele ca să nu îti vină ușor să umbli la ele toată ziua
ci doar in cazul in care îți vor trebui cu adevărat!