| SoulPain a întrebat:

am un pc cu componentele:msi h61m-p20 (g3) si procesor i3 3220 4g ram ddr3 dual slots de la kingstone m-am jucat pe pc si dintr-o data nu am mai avut imaginea la pc am crezut ca mi s-a ars placa video am conectat cablul la placa de baza si nimic ps am pus bine rami am auzit la fiecare 2 clickuri,

Răspuns Câştigător
| MariusMw a răspuns:

Atunci cand conectezi placa interna scoateo pe cea externa din pc se poate sa se fi ars daca nu o ai scoasa unele placi de baza nu o vad pe cea interna si de asta trebuie scoasa

1 răspuns:
| SoulPain explică (pentru MariusMw):

Ei bine o sa imi iau un pc nou am si vazut un paianjen sub hard disk