| anonim_4396 a întrebat:

am un PC vechi și când îl pornesc îmi scrie că nu este imagine și monitorul intră în,, Sleep Mode", de ce?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Avand in vedere ca este un calculator vechi, e posibil sa fie placa video. In caz ca nu exista placa video dedicata si e doar placa video integrata, atunci e de la placa de baza. Trebuie desfacut si verificat de cineva care se pricepe, cauzele pot fi multe pe natura de hardware, ar trebui cineva care se pricepe la electronica, avand in vedere ca ai pus intrebarea asta aici, presupun ca nu te pricepi. Si nu iti recomand sa il desfaci singur, poate mai strici cate ceva prin el.
Succes!

1 răspuns: