| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Am un prieten care are Samsung Galaxy S5 si el poate viziona videoclipuri 360 de grade si vede imprejur doar miscand telefonul in directia dorita.
Eu am un LG Leon si ma pot uita imprejur doar daca glisez pe ecran cu degetul. De ce nu pot sa fac la fel ca prietenul meu?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rony23 a răspuns:

Pentru ca al tau telefon NU are sezorul giroscop. Si care este obligatoriu pentru VR (virtual reality).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca Samsung Galaxy S5, are senzori de miscare, al tau nu.