| Țuțuleee a întrebat:

Am un prieten care nu se sperie usor si mereu ma speriede multe ori. As vrea sa il sperii pe skype. Stie cineva vreo metoda pls dau coroana rapid.

Răspuns Câştigător
| hjhj a răspuns:

Poti sa iti faci un skype nou si sa pui numai cifre de 01 si dupa sa iti schimbi vocea in una groasa si sa ii trimite mesaje cu te vad te urmaresc te vreau te caut cadravrul e in fata usii tale si sa faci un om sa fie in fata lui mort cum ar veni poti face asta marti de haloween CU PLACERE

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai un virus, il deschide, ii apare filme xxx pe ecran si se sperie.

| Țuțuleee explică:

Va multumesc! O sa combin toate ideiile voastre

| NoNume66 a răspuns:

Ai putea sa iti pui pe calculator un voice changer(schimbator de voce) sau sa faceti facecall sa ii spui ca este ceva in spatele lui etc.

| Volsvagan70 a răspuns (pentru NoNume66):

Cine s-ar speria la asa ceva