| CercelMircea a întrebat:

Am un prieten in Hong Kong care vrea sa imi ia un giftcard de PS4, site-urile internationale nu au giftcard-uri de Romania, aveti idee ce ar putea sa faca?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Sa iti incarce contul cu suma respectiva, sa iti trimita banii prin trasnfer bancar, moneygram etc. Nu are cum cu giftcarduri. Doar daca cumpara giftcardul de pe un site din Romania, ii ajunge pe e-mail codul virtual si ti-l da. Sau daca ajunge fizic, alege ca livrarea sa fie facuta la domiciliul tau. Si asta e o optiune.