| AllexszLS a întrebat:

am un procesor AMD Athlon (tm) 5150 1.6 Ghz quad 8 GB ram DDR 3, Hard disck 500 GB, Placa video Nividia GeForce GT 730 si vreau sa filmez cu obs jocul minecraft si league of legends si nu stiu ce setari sa ii fac... cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| Moralis5565 a răspuns:

Foarte usor.Cu OBS filmezi si eu pe channel-ul meu e youtube.Am cautat foarte foarte mult, dar cel mai bun tutorial cu setari in care iti arata si cum sa faci live pe hitbox sau youtube este acest:https://www.youtube.com/watch?v=PqFL4vZPpY8