| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Am un proiect mare si am nevoie de ajutor, am nevoie de cineva care stie sa faca modele 3D demne de TS14, photoshop si ma poate ajuta sa creem INTREAGA harta a romaniei in TS14. prima oara vom face ruta Bucuresti-Nord - Giuriu care va fi gratuita apoi Romania pe portiuni si la sfarsit intreaga tara, care vor fi cu plata. toti banii stransi de pe acele harti se impart intre noi. in mod egal. pentru mai multe detalii contactati-ma la gamers_republic23@yahoo.ro ( dati ADD )

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Ce e ts14?

| LoveIsLove4Ever explică (pentru CinevaNou):

TS14 este un simulator de trenuri. uite aici o versiune mai detaliata a intrebarii :http://www.tpu.ro/......-pentru_1/

| LoveIsLove4Ever explică:

Stiu ca vi se pare prea indraznet dar RTS ( care acum este inchis ) a scos multi bani in chestia asta